Naprawa pralek, lodówek czy zmywarek

Nowe sprzęty AGD cieszą oko i znacznie ułatwiają codzienne obowiązki do momentu, w którym zaczynają szwankować. Naprawa urządzeń może przynieść kolejne nieprzyjemne doświadczenia, w szczególności, gdy czas oczekiwania ulega znacznemu wydłużeniu lub mechanicy nie potrafią poradzić sobie z daną usterką. Powierzając swój sprzęt w nasze ręce unikniecie Państwo przykrych niespodzianek.

AMJ Jaroszyńscy serwis AGD Dzierżoniów to firma z wieloletnią tradycją. Za sprawą długiego, ponad dwudziestoletniego doświadczenia w branży, zyskaliśmy zaufanie i uznanie dotychczasowych klientów, gwarantując wysoki poziom i jakość świadczonych usług. Dzierżoniów to tylko jedno z trzech miast, w których posiadamy swój oddział. Obsługujemy niemal cały teren Dolnego Śląska, zajmując się serwisem urządzeń AGD również w Jeleniej Górze i Wałbrzychu.

Świadczymy zarówno usługi stacjonarne, jak i mobilne z dojazdem do klienta. Z powodzeniem, oprócz osób prywatnych, obsługujemy również firmy i instytucje państwowe takie jak urzędy lub starostwa. Na naszej stronie internetowej w zakładce zasięg serwisu AMJ znajdziecie Państwo listę miast, w których regularnie naprawiamy urządzenia AGD. Jeśli nie odnajdą Państwo tam swojej miejscowości, prosimy o telefon – ustalimy, czy uda nam się Państwu pomóc.

Nieobca jest nam naprawa pralek, zmywarek, lodówek, odkurzaczy, piekarników, płyt grzewczych, ekspresów do kawy, okapów kuchennych czy kuchenek mikrofalowych. Praca to nasza pasja, a by nieustannie się rozwijać i sukcesywnie poprawiać jakość naszych usług, regularnie poszerzamy swoje kompetencje za sprawą licznych szkoleń. Aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania i zmniejszyć formalności, dążymy do tego, by w przyszłości wstępna diagnoza usterki odbywała się za pośrednictwem smartfona.
Naprawa AGD to tylko jedna ze świadczonych przez nas usług. Prowadzimy również sklep internetowy, w którym oprócz urządzeń oferujemy także akcesoria, części, narzędzia i dodatki.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez media społecznościowe takie jak Facebook, Skype czy WhatsApp.