Profesjonalna naprawa AGD

Każdy z nas doświadczył kiedyś tzw. “złośliwości rzeczy martwych”. Sprzęt z reguły psuje się w najmniej spodziewanym momencie, często dezorganizując nam życie i zaplanowane sprawy. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy urządzenie nie podlega już gwarancji producenta. Stajemy wtedy przed problemem wyboru odpowiedniej i sprawdzonej firmy, zajmującej się naprawą urządzeń. Jeśli szukamy serwisu AGD Jelenia Góra jest miejscem, w którym działa rodzinne przedsiębiorstwo z 25-letnim stażem na rynku – AMJ.
Serwis AGD Jelenia Góra to firma, której działalność skupia się przede wszystkim na naprawie urządzeń AGD, wentylacji i klimatyzacji oraz branży urządzeń profesjonalnych.

Nieobca jest nam zarówno naprawa lodówek, jak i naprawa pralek. Marka sprzętu nie ma dla nas znaczenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze pracowników, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w różnych szkoleniach, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, mając na względzie zarówno zadowolenie klientów, jak i poszanowanie ich czasu. Gwarantujemy, że naprawa AGD w naszym serwisie przebiegnie bez zbędnej zwłoki i dodatkowego stresu.

Aby ułatwić komunikację z klientem i wszelkie formalności sprowadzić do minimum, zgłoszenie usterki jakiegokolwiek sprzętu AGD jest niezwykle łatwe i szybkie. Udostępniamy dwie możliwości poinformowania nas o problemie. Pierwszy z nich to formularz na stronie. Wybierając zakładkę zgłoś usterkę, naszym oczom ukazuje się prosty formularz, w którym trzeba jedynie podać swoje dane oraz markę sprzętu i rodzaj usterki. Druga forma kontaktu z serwisem AMJ to infolinia – zlecenie naprawy sprzętu można zgłosić, dzwoniąc pod numer 74 831 31 31.

Jeśli interesuje Państwa naprawa pralek Jelenia Góra Cieplice to miejsce, w którym znajdziecie firmę godną zaufania. AMJ to przede wszystkim pracownicy pełni pasji i zaangażowania w pracę, którą wykonują.
Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.