Skuteczny serwis AGD

Los lubi płatać nam różne, czasem nieprzyjemne figle. Lodówka, która przestaje mrozić czy pralka zalewająca mieszkanie to tylko niektóre z nich. W takich sytuacjach warto mieć kontakt do profesjonalnego serwisu AGD, który w krótkim czasie przywróci nasz komfort życia i wyeliminuje dokuczliwą usterkę. Jeśli interesuje nas naprawa sprzętu AGD Wałbrzych ma do zaoferowania firmę, której specjalizacją jest naprawa AGD. Mowa o przedsiębiorstwie AMJ.

Dzięki 25-letniej obecności na rynku zyskaliśmy zaufanie klientów, którzy regularnie powierzają nam sprzęty AGD, które dopadła usterka. AMJ to firma, która nieustannie się rozwija – oferujemy usługi w trzech różnych lokalizacjach na Dolnym Śląsku: w Dzierżoniowie, Wałbrzychu i Jeleniej Górze. Niestraszna nam naprawa zmywarek czy naprawa lodówek –nasz wykwalifikowany personel, posiadający rozległą wiedzę w sferze naprawy AGD, poradzi sobie z każdą, nawet najbardziej kłopotliwą usterką.

AMJ to serwis AGD, który świadczy zarówno usługi stacjonarne, jak i te z dojazdem do klienta. Drugie rozwiązanie to świetna opcja dla tych najbardziej zapracowanych, ceniących sobie swój czas. Zgłoszenie usterki można dokonać siedząc przy komputerze i wypełniając nasz formularz na stronie www lub przez telefon – bez potrzeby wychodzenia z domu. Oferujemy zarówno naprawę sprzętu, któremu skończyła się gwarancja, jak i tego na gwarancji. Oprócz serwisu świadczymy również m.in. doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu, montaż i pierwsze uruchomienie urządzenia, przeglądy techniczne i okresową konserwację urządzeń AGD, sprzedaż akcesoriów gastronomicznych oraz sprzedaż części zamiennych.

Obojętnie, czy interesuje Państwa naprawa zmywarek czy naprawa pralek Wałbrzych to miasto, w którym znajdziecie Państwo receptę na swoje problemy. Serwis AMJ gwarantuje profesjonalizm i skuteczność swoich usług.

W celu zasięgnięcia szczegółów lub dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 74 831 31 31, poprzez formularz na stronie internetowej lub osobiście w naszym oddziale w Wałbrzychu na ul. Armii Krajowej 10.