Sprzedaż części zamiennych

Jako profesjonalny serwis AGD, posiadamy dostęp do wszystkich wymaganych do naprawy części. Współpracujemy z wieloma firmami i hurtownikami, co pomaga nam osiągać najlepsze ceny dla naszych klientów.

Części zamienne możesz kupić osobiście w każdym z oddziałów firmy: w Dzierżoniowie, Jeleniej Górze oraz Wałbrzychu, a także przez nasz nowy sklep internetowy, dedykowany wyłącznie częściom AGD: “AMJ części AGD”. Zamówienia można dokonać także za pomocą formularza internetowego oraz dzwoniąc pod numer telefonu 74 831 31 31.

serwisagd

esklep

telefon

form

Aby zamówić u nas część do dowolnego sprzętu AGD, przygotuj się do rozmowy telefonicznej i skorzystaj z zakładki “Jak Sprawdzić Model Sprzętu”. Dzięki temu unikniesz rozłączania się i ponownego dzwonienia, aby podać model oraz dodatkowe informacje na temat swojego sprzętu, zawsze wymagane do zamówienia części.

Gdy już to ustalisz, zadzwoń do nas pod numer telefonu 74 831 31 31 lub wypełnij “Formularz zgłoszeniowy”

Uwaga! Jeżeli nie wiesz, co się zepsuło w urządzeniu oraz nie jesteś pewien, czy warto oddać je do naprawy, zadzwoń i opisz nam usterkę. Za pomocą Twojego opisu technik może oszacować co się zepsuło i podać przedział kosztów naprawy. Należy mieć na uwadze, że jest to porównywalne do badania lekarskiego przez telefon, aczkolwiek ułatwi ci podjęcie decyzji dotyczącej zamówienia części lub przekazania sprzętu do ekspertyzy i wyceny naprawy (link do usługi nr 3).

Warto także skorzystać z “Pytań i odpowiedzi” gdzie umieściliśmy zestaw najpopularniejszych usterek sprzętu AGD oraz metod radzenia sobie z nimi bez interwencji serwisu.